המגזר הפריטי

דיאנה בחור ניר

צילום: רוני כנעני

המגזר הפריטי

//

דיאנה בחור ניר

//

צילום: רוני כנעני

יוצר תיאטרון.
מעלה מופע חדש בפסטיבל "פרינט סקרין" במרכז לאמנות דיגיטלית, חולון.
גר בתל אביב

איפור: לירון גולדנברג

אוברול בסגנון צבאי מפריז. בחרתי בו כי הוא מייצג את הבגדים שאני קונה במיוחד למופעים. קיבלתי אותו כשגרתי בפריז, מחבר שמנהל שם חנות בגדי מעצבים לגברים. בין הפריטים שהוא רצה לתת לי היה אחד אקסצנטרי במיוחד, אוברול עשוי מאריג הסוואה צבאי. ידעתי שאין לי מה ללבוש אותו ביומיום, אבל הבנתי שהוא עשוי להתגלגל לבמה, ואכן לבשתי אותו במופע "ניים דרופ" בתיאטרון הבית, שאותו אני גם מנהל אמנותית.

יש לי שני ארונות: אחד הוא ארון בגדים יומיומי שאני מפנה בתכיפות; אני לא מחזיק בגדים שאני לא לובש. השני הוא ארון ה"לך תדע מתי", שם יש בגדים שפעם יכולתי לצאת לבלות איתם, אבל עם הגיל אני פחות נוכח בחיי הלילה, והם משמשים אותי בעיקר בשביל הבמה. אלה בגדים שייוולדו מחדש פעם, ובהם אני לא נוגע. זה כולל אוסף של אוברולים שנועד להופעות –  מאוברול של הום סנטר, שהשגתי דרך חבר שאביו עבד שם, ועד אוברול של קום דה גארסון.

לא סתם קיבלתי את התואר "מלך השוּק" של "פנאי פלוס", לפני שלוש שנים. קשה לזהות אותי על בסיס לבוש, כי אני אוהב לשנות תדרים ואנרגיות דרך הבגדים. אני יכול לשדר ממשהו מסודר, אחראי, מדוגם ומחויט, ועד מראה ה"לא ישנתי שלושה ימים כי ביליתי". זה הטווח.