המגזר הפריטי

דיאנה בחור ניר

צילום: רוני כנעני

המגזר הפריטי

//

דיאנה בחור ניר

//

צילום: רוני כנעני

מחברת הספר "סטייל משלך: 10 צעדים בדרך למלתחה חכמה", גרה בתל אביב עם משפחתה

איפור: לירון גולדנברג
צולם בבריכת גורדון בתל אביב

סנדלים של חברת מארני האיטלקית שקניתי ממש מזמן, לפני יותר מעשור, בבוטיק יקר בכיכר המדינה. הם היו בסייל ועדיין עלו המון, משהו כמו 800 שקל. חיפשתי סנדלים על עקב אבל שיהיו נוחים, וההשקעה הוכיחה את עצמה, זו אחת הקניות הכי מוצלחות שלי: נעלתי אותם המון, גם בימי חורף שמשיים.

אני בדרך כלל לא חמדנית כשזה נוגע לנעליים, אבל עם הסנדלים זו היתה פשוט התאהבות. מארני הוא בית אופנה שאני אוהבת, לפריטים שלהם יש אופי שמתקשר אצלי לאמנות, ובסנדלים זו פלאטת הצבעים המדויקת שלהם. אני קוראת להם "ופלה נפלה לי על הסנדל", כי כשקניתי אותם זה הזכיר לי ולבן שלי אצבעות כיף כף.

לתפיסתי נעליים הן הדבר הכי חשוב בהופעה. הן מספרות את הסיפור שלנו, נושאות אותנו, מייצגות אותנו. זה הבסיס, עליו אנחנו עומדים. הן צריכות להיות נוחות, ולעשות לנו אפגרייד. לכן נעליים זולות זה ממש לזרוק כסף לפח, כדאי להשקיע אבל לקנות בסייל, ואז ליהנות ממה שאנחנו קונים — לחרוש, ללבוש ולמצות.

אני אוהבת דברים קלאסיים, אבל יש לי פה ושם גם נטייה לבוהו שיק. אני בייבי בומר, מושפעת מהסיקסטיז והסבנטיז, וחוץ מזה אוהבת להתלבש בסגנון נקי, גברי. בקיץ אני לובשת הרבה שמלות מאריג עם הדפסים צבעוניים, חצאיות וגופיות, בחורף אני בג'ינסים וחולצות מכופתרות וז'קטים.